Houseboat, aneb život na lodi

Kdo by nechtěl jednou za čas vyzdvihnout vlajku a plout do neznáma?Ano, nikdy není na škodu držet se tak trochu při zdi, na stálém místě. Ovšem být nepohyblivý by nechtěl asi nikdo. A naopak změna je život, co myslíte? Oprostěte se proto na malou chvíli od reality a představme si, že se alespoň na okamžik ocitneme na Titanicu. Ale nebojte se, ten náš se nepotopí.

Malé, útulné a snadno zaparkovatelné
Samozřejmě, že každý houseboat, není tak gigantický jako samotná loď lodí. Naopak, je maličkatý a i skromně zařízený. Co totiž více k životu potřebujete? Loď můžete zakotvit kdykoliv chcete, a tak oproti klasickému domu má mobilní dům obrovskou výhodu, jeden den můžete pozorovat východ slunce v Itálii a druhý den můžete večeřet pod Eiffelovkou.

Samozřejmě každý nemá takové štěstí a dostatek financí na to, aby si mohl žít na lodi. Naopak, někdy jsme rádi i za to, že se můžeme plavit po našem českém rybníku či přehradě a pozorovat kachničky, jak si spokojeně plavou vedle nás. Na dovolené u moře je také k dispozici člun či šlapadlo, díky kterému si můžete sami určovat směr. Není to sice moc, ale i málo se počítá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup